Dijital Pazarlama Ajansı (360 Derece)

Dijital Pazarlama Ajansı olarak, ekibimizle beraber internet sitenizi, reklam hesaplarınızı, verilerinizi, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi araştırır ve analiz ederiz. Sektörünüze ve hedef kitlenize uygun, daha önce denenmiş ve başarısı kanıtlanmış yöntemlerle stratejiyi belirleriz.

Eksik entegrasyonlarınız varsa yazılım ekibiniz ile paylaşırız. Sizi başarıya ulaştıracak dijital pazarlama stratejilerimizi dikkat çekici içeriklerle hazırlar ve yayına alırız. Sayısal verilere dayanan optimizasyon yöntemleri ve derin analizlerle en iyi sonuçlara ulaşmak için optimizasyonlar yapıyoruz ve markanızı büyütecek yeni fırsatlar arıyoruz.

Dijital Pazarlama Ekibimiz

Aycan

Proje – Müşteri Yöneticisi
SEO ve Web Tasarım Uzmanı

SEO Tüm oyuncular gibi o da takımın bir parçası. O iyi bir golcüdür! İyi paslar alırsa çok iyi goller atar ve takımın performansına ciddi anlamda katkı sağlar.

SEO oyuncunuzun performansını artırmak, onu daha verimli kullanmak için ajansımızı teknik direktör olarak konumlandırabilirsiniz. Biz hazırız ya siz?

Mükemmel sol ayağı ile takımın en önemli oyuncularından birisi Web Tasarım

Yeri geldiğinde büyük bir defans, yeri geldiğince hücuma destek sağlayan mükemmel bir oyuncu. Geliştirilmiş bir web sitesi ile takımınızda fark yaratmaya hazır mısınız?

Tuğçe

Sosyal Medya Uzmanı

Dijital dünyada herkesin varlığını hissettirmeye çalıştığı bir ortamda onları yönetip gole çevirmek gibisi yok. İletişim ve içerik çıkartma yeteneği ile her bölgeye top çıkarır. Gol bazen atana değil, attırana yazılır!

İşte sosyal medya da galibiyete giden yolda asistleriyle golleriyle takımın vazgeçilmez sol açığıdır. Bazen maçın kaderi onun elindedir.

Kaan

Grafik ve Tasarım Uzmanı

Tasarımın nasıl göründüğünden çok nasıl çalıştığı önemlidir. Özellikle dijital alanda sürekli tetikte olmak kullanıcıların karşısına hem estetik hem de performans odaklı bir yaklaşım önemlidir.

Gerektiğinde hücuma çıkıp, gerektiğinde savunmaya yardım eden sağlam bir orta saha oyuncusudur. Doğal olarak en şık oyuncumuzdur.

Ayfer

Google Reklam Uzmanı

Sıkışan bir oyunda hızlı bir kanat oyuncusu sizi çok hızlı bir şekilde gole götürebilir. Muhteşem sağ ayağı ile Google ADS efsane kadromuzun sağ kanadında mükemmel bir atak oyuncusudur.

Görev ona verildiğinde goller ve asistler yapmak için tüm yeteneği ile sahaya çıkar ve golü getirir.

İrem

Fotoğraf ve Video Uzmanı

Firma/Marka/Hizmet/Ürün ayrıntılı tanıtımlarında, senaryo yazımından ses mixine kadar tüm prodüksiyon ve post prodüksiyon süreçlerinde hizmet vermekteyiz. Doğru açı, uygun ışık, yaratıcı kompozisyon, mükemmel zamanlama.

Kısaca hedefe hangi kaynaklarla ve nasıl gidilmesi gerektiğini gösteren defansif gibi gibi görünse de ofansif oyuncumuzdur.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçmeniz yeterli.

https://aycanyilmaz.com.tr/iletisim

Kurucusu olarak Dijital Pazarlaması Yaptığımız Sosyal Medya Platformu Örneğimize Projelerimizden Ulaşabilirsiniz.

https://akdenizsozluk.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp'a Git
Bana WhatsApp'dan Ulaşabilirsin.
Bana whatsapp'tan mesaj göndermek için aşağıdaki butona tıklaman yeterli.