Şu sıralar genel bakım çalışması yapmaktayım, içerik ve görünüm ile ilgili güncellemeler yapıyorum...

x)

Dijital Pazarlama Eğitimi – 2023

Dijital Pazarlama eğitimi ile sektörün temellerini öğrenerek işletmenizi büyütmek veya kariyerinizde ilerlemek mi istiyorsunuz? Nereden başlayacağınız konusunda ilk iş olarak, Google Dijital Atölye’de ücretsiz sunulan bu eğitimi bitirmenizi öneririm.

Dijital kimlik oluşturma kavramı ile bu yola çıktıysanız doğru adrestesiniz.

Dijital Pazarlamanın Temelleri – Google!

Google tarafından sunulan dijital pazarlama kursu, toplam 26 modülden oluşur. Hepsini bir araya getirdiğinizde 40 saatlik bir eğitim ortaya çıkar. Bu eğitim başlangıç seviyesine hitap eder ve pek çok noktada geçerliliğini koruyan bir sertifika sunar. Örneğin;

dijitalatolye certificate

Google Dijital Pazarlama Sertifikası

Dijital Pazarlamanın Temelleri kursunu başarıyla tamamladıktan sonra Google tarafından verilen sertifikadır. Sertifika, İnteraktif Reklamcılık Bürosu (Interactive Advertising Bureau Europe) ve The Open University tarafından akredite edilmiştir.

Google Dijital Atölye’ye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İster sektörde hizmet vermeyi, isterseniz hizmet alarak işletmenizde dijital pazarlama faaliyeti yaptırmayı planlayın, iki koşuldada bu eğitimi tamamlamanızı öneriyorum.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Kullandığını Görüyorum :)

Önemli değil kullanmaya devam edebilirsin, o gıcık siteler gibi seni uğraştırmayalım. Sağ üstten çarpıya tıklayarak bunu kapatabilirsin.