E Akdeniz

Akdeniz Üniversitesi mezunu bir jenerasyonun net hatırlayacağı bir isim e akdeniz. Ortalama 10 yıl kadar üniversite tarafından öğrenci sisteminin adı olarak kullanıldı. 2017 yılına kadar bu isimle devam edildi. Öğrencilerin, notlara baktığı ders ekle sil yaptığı hocalarını seçtiği sistemin adıydı yani.

eakdeniz
E Akdeniz hakkında eski bir görsel

Akdeniz Sözlük bir dönem aktif değildi 2012 yılına uzanan bir hayali vardı, 2019 yılında gerçekleştirebildik. E Akdeniz ise 2012 yılından başlayarak 2015’e kadar sürekli kullandığımız öğrenci portalıydı. Böyle olunca o yıllarda hayalini kurduğum bir takım deneyimleri gerçekleştirebilmek için eakdeniz.com‘u da satın aldım. Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinin kullanımına ücretsiz olarak sundum. Şu anki tasarımı aşağıdaki gibidir.

E Akdeniz ile ilgili bir alan adını da bir arkadaşıma hediye ettim. Umarım onun da bir projesi olur.

E Akdeniz, Akdeniz Üniversitesi öğrencileri için bir kısayoldur.

eakdeniz 1

Akdeniz Sözlük destekçisi ve güç ortağı olan siteyi incelemeniz için linki buraya bırakıyorum, eakdeniz.com adresini tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için E Akdeniz hakkında Akdeniz Sözlük’de yazılanları da araştırabilirsiniz.

E Akdeniz hem öğrencilerin işini kolaylaştırmak hem de Akdeniz Sözlük servislerinin erişimini arttırmak amacı ile tasarlanmıştır. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız sosyal medya platformunu, testi için 2023 yılının sonuna kadar, bu alan adı üzerinden pilot kitle olarak Akdeniz Üniversitesi öğrencilerine servis etmeyi planlıyoruz.

Bir gün eakdeniz.com üzerinden geçiş yapmak için bu adrese geldiğin zaman, karşında canlı yayın yapabileceğin hikaye paylaşabileceğin Akdeniz Üniversitesi’ne özel bir sosyal medya ile karşılaşabilirsin…

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Kullandığını Görüyorum :)

Önemli değil kullanmaya devam edebilirsin, o gıcık siteler gibi seni uğraştırmayalım. Sağ üstten çarpıya tıklayarak bunu kapatabilirsin.