Şu sıralar genel bakım çalışması yapmaktayım, içerik ve görünüm ile ilgili güncellemeler yapıyorum...

x)

Dijital Kimlik Oluşturma – 2023

Dijital kimlik oluşturma, kurumsal hayatınızda size yön verir. Dijital kimlik nasıl oluşturulur dediğinizi duyar gibiyim, öncelikle sektörünüze göre kullanmanız gereken dijital mecraların kararını veririz, daha sonrasında hepsinin aynıda anda profillerini oluşturur tek tipte bir görüntüyü kitleler ile paylaşıma hazır hale getiririz.

Logo

Yazı Fontu

Slogan

Sosyal Medya Profillerine Uyumlu Logo

Dijital Kimliğiniz hazır ise sahip olduğunuz yeni linklerinizi bir kenara not edin çünkü dijital strateji planı oluşturmanız gerekiyor.

Nasıl yapılacağını öğrenebilmeniz için sizi öncelikle Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimi sayfama yönlendirmek istiyorum. Oradaki makalemi incelediğinizde size dijital hayatınızdaki stratejinizin tamamını planlayabilmenizi sağlayacak ipuçlarını bulabileceksiniz.

dijital kimlik olusturma

Dijital kimlik oluşturmak için;

Sektörde dijital pazarlama faaliyetinin haricinde bilgisayar programlama faaliyetleri alanında, size ve sektörünüze özel yazılımlar, IOS / Android mobil uygulamalar. ERP Sistemleri ve kiosk – otomat çözümleri sunduğumuzu belirtmek isterim. Bunlar biraz daha sonraki aşamalar olup daha niş sektör ve işler için tercih edilebilir. Ancak aşağıda sıraladığım

Web Sitesi ( Hosting – Domain – SSL – Mail Servisleri Dahil )

Grafik Video Tasarım ( Logo – Banner – Afiş – Branda – Tabela – Tanıtım Video – Hareketli Story – Önemli Gün ve Hatalar Görsel Paketi – Google, YouTube, Facebook, İnstagram Post, Hikaye, igTV, Reels, Profil ve Kapak Fotoğrafları, Google Ads Reklam Setleri Görselleri, 3D Modelleme, Kurgu, Edit )

Sosyal Medya Yönetimi ve Pazarlaması (YouTube, İnstagram, Facebook vb, Reklam Kampanya Yönetimleri Dahil)

Prodüksiyon Hizmetleri (Reklam tanıtım çekimleri, Dizi-Film Set Prodüksiyonu, Video İçerik Üretimi)

Kurumsal Kimlik Oluşturma ve Marka Yönetimi (360 derece çözümlerle markanızı desteler)

Dijital Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

hizmetlerinin tamamına yakını uygulanmalıdır. Bu aşamaları tamamladıktan sonra dijital kimlik oluşturma basamaklarında ilerliyoruz demektir.

Örnek vaka olarak akdenizsozluk.com adresini ziyaret edebilir. Google search yaparak marka aramasında ilk sayfada ne kadar kararlı bir profil sergilediğini görebilirsiniz. Eğer google aramasında markanız ile tam sayfa ortalama ilk 8-10 içeriğin tamamına yakınını kontrol edebildiğinizi düşünüyorsanız bir dijital kimlik sahibi olma yönünde kararlı bir görüntünüz artık var demektir!

Ancak daha yeni başlıyor…

Dijital Kimlik Oluşturma içeriğini beğendiyseniz lütfen yorum atın.
Çok yakında içeriği güncelleyecek değinmediğim alanlarada temas edeceğiz.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Kullandığını Görüyorum :)

Önemli değil kullanmaya devam edebilirsin, o gıcık siteler gibi seni uğraştırmayalım. Sağ üstten çarpıya tıklayarak bunu kapatabilirsin.