Şu sıralar genel bakım çalışması yapmaktayım, içerik ve görünüm ile ilgili güncellemeler yapıyorum...

x)

Hakkımda

Aycan Yılmaz Kimdir ?

1994 İstanbul’un Üsküdar ilçesi doğumluyum. Çocukluğum Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren İstanbul’da geçtiği için kendimi şanslı hissediyorum. Mutlu ve özgür bir çocukluk yaşadım diyebilirim.

Mehmet Emin Horoz Anadolu Lojistik Lisesi’nden mezun olduktan sonra Antalya’da Akdeniz Üniversitesi Sivil Havacılık bölümünü kazandım, bitirdim. Daha sonra Anadolu Üniversitesi’nde İşletme eğitimi aldım. Şu anda Akdeniz Üniversitesi’nde Yönetim ve Siyaset alanında yüksek lisans yapıyorum. Antalya’nın hayatımdaki yeri ve önemi büyük.

Akdeniz’de ingilizce hazırlıkla beraber 3 yıllık eğitimin ardından 2015’de mezun oldum. 2017 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümüne lisans tamamlama yapmak üzere geçiş yaptım ve 2019 yılında mezun oldum. 2021 yılında Akdeniz Üniversitesi’ne dönerek Yönetim ve Siyaset bilimi dalında yüksek lisans eğitimi almaya devam ediyorum.

Bir yandan üniversite eğitimimi sürdürürken bir yandan Antalya’nın zengin kültürü, köklü tarihi, muhteşem doğası, sıcakkanlı insanları, müzeleri, sokakları, tiyatro salonları, restoranları ile tanıştım. Tanıdıkça Antalya’ya olan hayranlığım arttı, tıpkı doğduğum kent İstanbul’la olduğu gibi Antalya ile de sıkı bir bağ kurdum. Çok net olarak ifade edebilirim ki, Antalya şüphesiz Dünya’nın en iyi şehirlerinden birisi. Antalya’da 2021 yılında bilgisayar programlama faaliyetleri yazılım bilişim sistemleri üzerine kurduğum şirketimle profesyonel ticaret hayatıma başladım. Hala bu şirketimi yönetmeye devam ediyorum.

Teknoloji dünyasının gelişmelerini yakından takip etmek en büyük hobilerim arasında, sosyal medya alanında, ülkemizin Akdeniz Bölgesi için referans kaynağı olmasını hedeflediğim E Akdeniz & Akdeniz Sözlük projesi hakkındaki detaylara aycanyilmaz.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Spora ise hep çok büyük bir ilgim oldu. Sporla bağımı hiç koparmadım. Ancak bu alanda amatör kalarak herhangi bir profesyonel spor dalı ile ilgilenme fırsatım olmadığı için üzgünüm.

Aktif siyaset hayatıma 2021 yılında Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye olarak başladım. Muhteşem ülkemizin insanları adına adil, eşit ve yaratıcı bir toplum için çalışmalarımı sürdürüyorum.


İletişime geçmek için tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Kullandığını Görüyorum :)

Önemli değil kullanmaya devam edebilirsin, o gıcık siteler gibi seni uğraştırmayalım. Sağ üstten çarpıya tıklayarak bunu kapatabilirsin.