SEO Uzmanı

SEO Uzmanı araştırması yaptığına göre internet sitende daha fazla trafik istiyorsun? SEO uzmanı ise bu süreci yöneten kişilere denir. Bir internet sitesinin arama motorlarında üst sıralara gelmesi için yapılan çalışmalara SEO adı verilir.  

SEO uzmanı hizmet vermeye başladığında rakip firmaların internet sitelerinin analizlerini yapar, karşılaştırmalarda bulunarak eksikliklerinizi tespit eder, gerekli gördüğü teknik ve iç optimizasyon süreçlerini tamamlar dış kaynak süreciyle ilgili yol haritasını belirler, uygulamaya başlar.

Tavsiyem KPI (Anahtar Performans Göstergesi) her zaman için Organik ve Direkt trafik büyümesi olsun. Sadece anahtar kelimeleri baz almayın. Bu durum sizin canınızın sıkılmasına sebep olabilir.

SEO Uzmanları web siteleriniz ile ilgili çalışma yaparken arama motorlarının kurallarına göre çalışmakla yükümlüdür.

SEO Uzmanı Aycan YILMAZ Nasıl Çalışır?

Sadece anahtar kelime öncelikli anlaşmalar yapmadığımı belirtmek isterim. Örnek: “Uçak Kiralama”, “Gemi Kiralama”, “Rent a Car” kelimelerinde yükselmek istiyorum. bize bunun maliyeti nedir? Bu durumda doğru kişi ben değilim. Sebebi ben SEO çalışmalarının sadece bir kaç anahtar kelimeye odaklanarak gerçekleştirileceğini düşünmüyorum. Peki ne düşünüyorum? Bunu bir örnekle anlatabilirim;

SEO’yu bir basketbol maçından örnekle anlatalım. Şutör yani Şutör gard SEO olsun. Bir şutörün iyi sayı üretebilmesi için neye ihtiyacı var? Tabi ki ona pas verecek takım arkadaşlarına. Yani Adwords, Facebook, Instagram, YouTube vb. kanallara. Sadece şut atmakla da olmaz değil mi? Savunmaya ihtiyaç var. Savunma kim Finans kaynağı, gelen saldırıların tespit edilmesi için Analytics, vb araçlar. Kısaca anlatmak istediğim biz bu işi her yönü ile ele almaz, web site yapıldıktan sonra sadece backlink’e bağlı kalır ve onunla başarılı olacağımızı düşünürsek sürekliliğimiz olmaz ve hep yeni bir arayış içerisinde oluruz.

Aycan YILMAZ ile Başarılı Olur muyum?

 Kesinlikleee 🙂 Marka olmak isteyen, Organik dahil tüm kanalları dikkate alan ve web sayfasını büyütmek isteyen her bir kişi ya da kurum benimle iletişime geçebilir. Beni aramaktan çekinmeyin. Web sitenize ve markanıza değer katacağımdan şüpheniz olmasın. Başarı ve periyodik performans artışı istiyorsanız doğru adres: aycanyilmaz.com.tr

Neler Yapar?

  • Web site analizinizi gerçekleştirir, tüm eksikleri tespit eder ve iyileştirmeleri gerçekleştiririm.
  • Analytics ve Search Console optimizasyonunu sağlarım.
  • Rakip internet sitelerini ve sektörü analiz eder bunların ışığında yol haritasını belirlerim.
  • Dış yatırımlar için planı paylaşırım onay verilmesi durumunda uygulamaya geçerim.
  • %100 Performans artışını gerçekleştirir, değerlendirmesini yapar rapor sunarım.

İletişim

İnternet sitesinin arama motorlarında üst sıralara gelmesi için yapılan çalışmalara SEO adı verilir. SEO uzmanı ise bu süreci yöneten kişilere denir. SEO uzmanı hizmet vermeye başladığında rakip firmaların internet sitelerinin analizlerini yapar, karşılaştırmalarda bulunarak eksikliklerinizi tespit eder, gerekli gördüğü teknik ve iç optimizasyon süreçlerini tamamlar dış kaynak süreciyle ilgili yol haritasını belirler, uygulamaya başlar.

Tavsiyem KPI (Anahtar Performans Göstergesi) her zaman için Organik ve Direkt trafik büyümesi olsun. Sadece anahtar kelimeleri baz almayın. Bu durum sizin canınızın sıkılmasına sebep olabilir.

SEO Uzmanları web siteleriniz ile ilgili çalışma yaparken arama motorlarının kurallarına göre çalışmakla yükümlüdür.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Kullandığını Görüyorum :)

Önemli değil kullanmaya devam edebilirsin, o gıcık siteler gibi seni uğraştırmayalım. Sağ üstten çarpıya tıklayarak bunu kapatabilirsin.